دسته‌ها
بلاگ دسته‌بندی نشده

قوانین کنسلی خانه مبله

قوانین کنسلی خانه مبله

مراکزی که خدمات خانه مبله را ارائه می‌دهند قوانین و شرایطی را در نظر می‌گیرند تا حقی از مالک و شخصی که خواهان اقامت است پایمال نشود. کنسل نمودن رزرو واحد مبله از مواردی است در این قوانین در نظر گرفته شده است. اگر شما به هر دلیل رزرو خود را قبل از شروع اقامت کنسل کنید، پس از کسر درصدی از هزینه اجاره، مابقی هزینه را به شما پرداخت می‌کنند.

این قوانین برای بسیاری از واحدهای مبله وجود دارد و در هر سایت یا مرکزی ممکن است متفاوت باشد. برخی از قوانین مرسوم که در اکثر مراکز اجاره وجود دارند عبارتند از:

  • کنسلی توسط مهمان 72 ساعت مانده به شروع اقامت، 10% از مبلغ اجاره کسر و باقی ملبغ بازگشت داده می‌شود.
  • کنسلی توسط مهمان کمتر از 72 ساعت مانده به شروع اقامت، کسر مبلغ اولین شب رزرو و مابقی مبلغ بازگشت داده می‌شود.
  • کنسلی توسط مهمان در روز شروع اقامت، کسر مبلغ دو شب اول رزرو و باقی مانده مبلغ بازگشت داده می‌شود.
  • با توجه به قوانین کنسلی خانه مبله می‌بایست از تاریخ سفر خود و شروع اقامت مطمئن شوید و بر مبنای احتمالات اقدام به اجاره واحد مبله و واریز وجه نکنید.

 

توصیه‌های برای اجاره واحدهای مبله

با توجه به اینکه این روزها استقبال زیادی از خانه‌های مبله می‌شود و تعداد مراکزی که این خدمات را به صورت اینترنتی ارائه می‌دهند، رو به افزایش است. برای اینکه اقامت خوبی داشته باشید، در ادامه چند توصیه مفید برای شما داریم:

1- اجاره واحد مبله را حتما از از سایت‌های معتبر انجام دهید.

2- نام و نام خانوادگی و شماره تماس شخص مالک را داشته باشید تا در مواقع ضروری امکان دسترسی برای شما وجود داشته باشد.

3- در زمان رزرو واحد مبله هزینه اجاره با توجه به مدت اقامت مشخص می‌شود. بنابراین در تعیین دقیق تاریخ شروع اقامت و پایان آن دقت کنید.

4- اگر هزینه اجاره را به صورت آنلاین پرداخت کرده‌اید، یک پرینت از واریز وجه، نزد خود داشته باشید

5- آدرس دقیق واحد مبله را داشته باشید تا از دسترسی راحت به مراکز مختلف موردنظر خود اطمینان پیدا کنید و در زمان مراجعه به واحد دچار مشکل نشوید.

6- تعداد نفرات خود را حتما در زمان رزرو تعین کنید تا خانه خیلی کوچک یا بزرگ نباشد.

7- امکانات و سالم بودن وسایل واحد را قبل از ورود به واحد بررسی کنید تا در مدت اقامت نگران ایراد فنی وسایل نباشید و نیاز به پاسخگویی بعدی به مالک نداشته باشید.

7- قبل از رزرو خانه مبله حتما از قوانین اقامتی مربوط به واحد مورد نظر اطلاع پیدا کنید. به عنوان مثال ممکن است شما یک حیوان خانگی به همراه خود داشته باشید و واحدی که قصد اقامت در آن را دارید آوردن حیوانات خانگی ممنوع باشد که عدم آگاهی نسبت به این موضوع ممکن است، سفر شما را با سختی‌هایی همراه کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *