دسته‌ها
بلاگ

اجاره آپارتمان مبله در دوران کرونا

اجاره آپارتمان مبله در دوران کرونا

با شیوع بیماری کرونا در جهان، مسافرخانه‌ها و هتل‌ها معمولا تعطیل شده‌اند ولی آن‌هایی که باز هستند نیز به علت رفت و آمد فراوان افراد مختلف معمولا گزینه‌ای مناسب برای اقامت نیستند. برای حفظ سلامت خود باید حتما جایی را برای اقامت کنید که تقریبا رفت و آمد کمتری در آن بوده باشد و آپارتمان مبله این خصوصیت را دارا است. با این وجود، آپارتمان را باید از مراکزی اجاره کنید تهیه کنید که معتبر باشند. مراکز معتبر، برای مشتریان خود ارزش قائل هستند و به همین دلیل اقدام به انجام تمهیداتی برای حفظ سلامت آن‌ها می‌کنند. ضد عفونی کردن فضای آپارتمان مبله یکی از ابتدایی‌ترین کارهایی است که این مراکز انجام می‌دهند. با این حال، بسیاری از مراکز اقدام به تهیه وسایل بهداشتی مانند ژل دست و ماسک و غیره برای مشتریان در داخل خانه می‌کنند.

آیا تقاضای اجاره آپارتمان مبله در دوران کرونا موقت وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است. عمدتا از مستاجرانی که در حال حاضر در تهران هستند و قبلاً برای مدت محدودی در اینجا بوده‌اند همچنان تقاضای اجاره آپارتمان و سوئیت مبله را دارند و ما هم با رعایت پروتکل‌های کامل بهداشتی این امکان را برایشان فراهم می‌کنیم.

از زمان شروع بحران کرونا، ما با تلاش و کوشش در تلاش هستیم پروتکل هایی را با هدف حفظ امنیت مهمانان و کارمندان خود آغاز کنیم. ما همیشه شما را به “متفاوت ماندن” تشویق کرده‌ایم و اکنون، شما نیز می خواهید که ایمن بمانید. اقدامات اساسی برنامه ایمنی آپارتمان مبله را در زیر بیان می‌کنیم.

کارکنان ما

• همه کارکنان قبل از مراجعه به محل کار خود باید یک غربالگری بهداشتی روزانه را انجام دهند.
• کلیه کارکنان قبل از ورود به دفتر یا آپارتمان ها بررسی دما می‌شوند.
• ماسک در دفتر مورد نیاز است. ماسک و دستکش در آپارتمان‌ها مورد نیاز است.

ضد عفونی و ضد عفونی کردن

• تمام سطوح با لمس بالا  با مواد شیمیایی درجه بیمارستانی تمیز می‌شوند.
• تمام کلیدها و مهارها با استفاده از مواد شیمیایی درجه بیمار ضد عفونی می‌شوند ، در کیسه های زیپ پلاستیکی قرار می‌گیرند و در پاکت‌های کلیدی که با برچسب “ضد عفونی” مشخص شده‌اند ، مهر و موم می‌شوند.
• ساختمان‌های آپارتمانی نیاز به ماسک صورت و فاصله اجتماعی در مناطق مشترک و همچنین پاکت‌های کلیدی مهر و موم شده  دارند.
• برای محافظت از همکاران و مهمانان وارد شده، آپارتمان‌ها پس از عزیمت 72 ساعت (سه روز) خالی مانده و تمیز می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *