دسته‌ها
بلاگ

سایت خوب برای رزرو خانه مبله

مشخصات یک سایت خوب برای رزرو خانه مبله

سایت‌های زیادی در حال فعالیت گسترده در حوزه رزرو خانه‌های مبله هستند. اما، نکته‌ای که مطرح است نحوه خدمات‌رسانی آن‌هاست. یک سایت خوب باید یکی سری امکانات را در اختیار کاربران خود بگذارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دارای خانه‌های متنوع برای انتخاب

یک سایت خوب باید گزینه‌های زیادی را برای انتخاب ارائه دهد؛ به این معنی که تمامی خانه‌ها در مناطق مختلف تهران بر اساس امکانات مختلف در سایت طبقه‌بندی شوند. این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا با توجه به بودجه خود یکی از خانه‌ها را انتخاب کنند.

دسترسی آزاد به کامنت

هنگامی که اقدام به رزرو خانه روزانه می‌کنید، باید از نظر سایر کاربران درباره محله و سایر امکانات مطلع شوید. از این رو، یک سایت خوب باشد دسترسی کامنت‌ها برای عموم را باز بگذارد تا به راحتی بتوانند نظرات خود را در زیر هر پست مطرح کنند.

دارای رتبه الکسای خوب

زمانی که تعداد بازدید از یک سایت بالا باشد، رتبه الکسای آن نیز به مراتب بالا می‌رود. شما می‌توانید با نصب افزونه الکسا از سایت آمازون از رتبه سات‌های مختلف مطلع شوید. این امر به شما اجازه می‌دهد تا سایت‌های فیک را شناسایی کرده و از سایت‌های معتبر و پربازدید استفاده کنید.

دارای قرارداد هوشمند اینترنتی باشد

از آن جایی که رزرو خانه روزانه باید به صورت قانونی و اصولی پیش برود، بهتر است از سایت‌هایی استفاده کنید که امکان عقد قراداد اینترنتی را برای کاربران فراهم کرده باشد. به گونه‌ای که پس از رزور خانه یک سری فرم را برای تکمیل کردن بر روی سایت بارگذاری کند. شما نیز با پرینت گرفتن این فرم مدرکی جهت ارائه و دریافت کلید سوییت در اختیار خواهید داشت.

قابلیت مقایسه واحدها وجود داشته باشد

اگر سری به سایت دیجی کالا بزنید، خواهید دید که اغلب کالاهای آن قابلیت مقایسه با سایر کالاها را دارند. شما نیز به عنوان کاربر باید بتوانید واحدهای قابل رزرو را با سایر واحدها مقایسه کرده و یک شمای کلی از آن به دست آورید. این امر موجب می‌شود تا از نقاط ضعف و قوت هر واحد مطلع شده و در نهایت بهترین گزینه را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

باید قیمت‌هایی در سطح معقول داشته باشد

زمانی که صحبت از رزرو خانه روزانه می‌شود، اولین چیزی که در ذهن افراد خطور می‌کند بحث قیمت است. اجاره برخی از واحدهای مبله شبی 1 الی 2 میلیون است که این مبلغ کاملا خارج از عرف است. امری که موجب می‌شود تا فرد هتل را ترجیح دهد. در واقع باید یک فرقی بین هتل و سوییت‌های اجاره‌ای وجود داشته باشد تا افراد تشویق به اجاره آن شوند. در غیر این صورت هیچکس تمایلی به رزرو این خانه‌ها نخواهد داشت.

پشتیبانی فعال و پاسخگو داشته باشد

بسیاری از افراد هنگام معامله و اجاره خانه تمایل به مذاکره تلفنی و حضوری دارند. از این رو، سایتی خوب است که پشتیبانی فعال داشته باشد تا پاسخ تمامی کاربران خود را در آن واحد بدهد. دقیقا مانند یک مغازه مشاور املاک که روزانه با ده‌ها نفر در خصوص معاملات واحدهای مسکونی صحبت می‌کنند. به یاد داشته باشید که سایت‌های اینرتنتی املاک همان مشاوران املاک هستند، با این تفاوت که دیگر حضوری فیزیکی نداشته و به صورت آنلاین به کاربران خدمات ارائه می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *