سَن سوئیت

اجاره بهترین سوئیت و واحد
های مبله تهران

دسته‌ها
بلاگ

امکانات واحد مبله خوب

امکانات و قابلیت‌های واحدهای مبله خوب

قابلیت‌ها و امکانات واحد‌های مبله با یکدیگر متفاوت است که می‌تواند در تغییر قیمت اجاره آپارتمان مبله تاثیر داشته باشد. خانه‌های مبله‌ای که از امکانات بالا و شرایط لوکس برخوردار باشند در لیست واحد‌های مبله خوب با قیمت بالاتر قرار می‌گیرند. در ادامه این مطلب برخی از قابلیت ها و امکانات واحد مبله خوب را بیان می‌کنیم.

تمییز و پاکیزه بودن

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک آپارتمان مبله، نظافت و پاکیزگی آن است. تمیز نگه داشتن محیط یعنی نظافت کامل واحد اقامتی و تمام لوازم موجود در آن به طوری که هیچ نوع آلودگی مشخصی وجود نداشته باشد. نظافت مناسب باعث ایجاد محیطی دلپذیر و جلب توجه مشتری برای اقامت در واحد می‌شود. برای مثال سرویس بهداشتی تمیز باشد و دارای مواد شستشوی مناسب و کامل باشد. پتو‌ها و بالش‌ها گرد و خاک نداشته باشد و وسایل نظافت مانند جارو برقی در درون خانه وجود داشته باشد.

دکوراسیون داخلی زیبا و شیک

دکوراسیون یا طراحی داخلی فضای یک خانه مبله از نظر بسیاری از مشتریان واحدهای مبله، یک آیتم بسیار مهم است و باید طوری باشد که توجه مشتری را جلب کند. استفاده مناسب از نور، رنگ، کف، دیوار، سقف، نحوه چیدمان وسایل خانه همگی از مواردی هستند که می‌تواند فضایی جذاب و زیبا را خلق کند و اقامت آسوده‌ای را باعث شود.

امکانات موجود در خانه مبله

به طور کلی در یک خانه مبله باید امکاناتی مانند تلویزیون، مبلمان، یخچال، گاز و غیره وجود داشته باشد که رفاه یک مشتری را تامین کند. هر چه امکانات این واحدها بیشتر باشد، امکان انتخاب آن واحد به عنوان یک واحد مبله خوب افزایش می‌یابد.

دسترسی عالی

یک واحد مبله خوب باید به مکان‌هایی مانند مراکز خرید، اماکن تفریحی، مترو، ایستگاه اتوبوس، تاکسی و خطوط  BRT  دسترسی مناسبی داشته باشد. دسترسی به این مراکز برای افرادی که غریبه هستند در کاهش هزینه‌ها و آسودگی در اقامت، کمک فراوانی می‌کند.

تاسیسات فنی

از دیگر امکانات واحد مبله خوب سالم بودن تاسیسات فنی می‌باشد. اینکه بعد از یک سفر طولانی در زمان دوش گرفتن آب حمام سرد باشد، حس خوبی را ایجاد نکرده و خستگی سفر را دو چندان ‌می‌کند. تنظیم شرایط مناسب هوا و تهویه آن، آب رسانی مناسب، گاز، برق، شوفاژ، کولر، اینترنت و تلفن از مواردی هستند که باید شرایط خوبی داشته باشند.

راحتی و آرامش خاطر

قاعدتا اقامت در یک منطقه شلوغ و پر جمعیت که در ساعات مختلف پر از سر و صدای ماشین و ترافیک است، آرامش را بر هم می‌زند. بنابراین یکی از ویژگی‌های یک واحد مبله خوب این است که در محله‌ای آرام و به دور از تردد فراوان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید