سَن سوئیت

اجاره بهترین سوئیت و واحد
های مبله تهران

دسته‌ها
بلاگ

واحد مبله در مطهری

اجاره واحد مبله در مطهری

واحد مبله در مطهری به عنوان یکی از آپارتمان های جذاب و مبله مجموعه سن سوئیت به شمار می رود. در ادامه سعی شده تا شما را با امکانات مختلف این واحد آشنا کنیم.

 

امکانات هال و پذیرایی

تلویزیون، سرویس مبل، میز کنسول و آینه از جمله امکانات قسمت هال و پذیرایی واحد مبله در مطهری به شمار می رود.

امکانات اتاق خواب ها

اتاق خواب های واحد مطهری متشکل از یک اتاق خواب با تخت دو نفره و کمد دیواری و یک اتاق خواب با دو تخت مجزا می باشد.

امکانات آشپزخانه

یخچال، لباسشویی، ظروف و لوازم آشپزی،گاز صفحه ای و هود، چای ساز، میز غذا خوری از جمله امکاناتی هستند، که در واحد مطهری در اختیار مشتری قرار می گیرند.

امکانات سرویس بهداشتی

دستشویی ایرانی، دستشویی فرنگی ،حمام، حوله خشک کن، لباسشویی دو قلو، اقلام بهداشتی تمام تجهیزاتی است،که یک محیط مناسب به جهت زندگی را برای شخص فراهم می کند.

اگر به دنبال کرایه خانه روزانه یا کرایه خانه ماهانه هستید، واحد فوق با متراژ … متر با امکانات کامل و واقع در خیابان مطهری برای اجاره روزانه موجود است. در قسمت بالا امکانات واحد را به صورت خلاصه نوشته شده است. هر چند که تصاویر این واحد خود به خوبی گویای مجهز و تمیز بودن آن برای اسکان موقت هستند. امکانات رفاهی این واحد انتظارات مورد نیاز شما را در مدت زمان اقامت تان برآورده خواهند کرد.

 

سن سوئیت برای شما راحتی و رفاه به ارمغان می آورد

مجموعه سن سوئیت به همراه کارشناسان و نیروهای توانمند خود همواره در تلاش است با مهیا کردن واحد هایی با امکانات رفاهی مناسب، خاطره خوشی را از سفرهای کاری و … برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. چنانچه واحد مطهری با نیاز های شما مطابقت می کند، برای اجاره روزانه و یا ماهیانه خانه و سوییت، روی بخش “همین الان اجاره میکنم” کلیک نمائید. در غیر اینصورت می توانید از بخش کرایه خانه، واحد های دیگر موجود در سایت سن سوئیت را مشاهده و بررسی نمائید.

می‌توانید برای رزرو  و اجاره سوئیت مبله در مطهری به صفحه مطهری مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید