دسته‌ها
بلاگ

قیمت رزرو خانه روزانه در تهران

قیمت رزرو خانه روزانه در تهران

قیمت خانه‌های مبله در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این فاکتورها عبارتند از:

  • موقعیت جغرافیایی خانه
  • امکانات رفاهی خانه
  • متراژ و تعداد تخت‌ها و اتاق‌ها
  • کیفیت تجهیزات
  • میزان مطلوبیت دسترسی به شهر
  • مدت زمان ساخت

موقعیت جغرافیایی

به تبع خانه‌هایی که در شمال و غرب تهران واقع هستند از قیمت بیشتری نسبت به خانه‌های جنوب شهر برخوردارند. محله‌هایی نظیر پاسداران، سعادت آباد، مطهری، باغ فیض و پونک از محله‌های خوش آب و هوای تهران بوده و قیمت واحدهای اجاره‌ای در آن حدود 300 الی 700 هزار تومان برای یک شب تخمین زده می‌شود.

امکانات رفاهی

از دیگر فاکتورهایی که بر قیمت رزرو خانه روزانه در تهران تاثیرگذار است، امکانات رفاهی خانه‌های اجاره‌ای است. به تبع خانه‌هایی که از تجهیزات مدرن و وسایل بیشتری برخرودار باشند، اجاره آن‌ها نیز بیشتر است. اغلب سوییت‌هایی پاسداران و سعادت آباد از امکانات رفاهی بالایی برخوردار بوده و همین امر بر قیمت آن‌ها افزوده است.

متراژ و تعداد تخت‌ها و اتاق‌ها

هرچه متراژ خانه‌ها بیشتر باشد، اجاره آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. اغلب خانه‌های مبله در تهران دو خواب هستند. خانه‌های کمی با متراژ بالا و 3 الی 4 خواب برای رزرو پیدا می‌شوند که دلیل آن هم طبیعی است؛ چراکه کمتر کسی تمایل به اجاره خانه‌های متراژ بالای خود به صورت روزانه یا ساعتی دارد.

کیفیت تجهیزات

کیفیت تجهیزات نیز در تعیین قیمت اجاره اثرگذار است. برخی از خانه‌های مبله از وسایل دست دوم و بی کیفیت استفاده می‌کنند که این امر هم بر روحیه مسافران تاثیر منفی می‌گذارد و هم قیمت خانه را با افت مواجه می‌کند. اما، خانه‌های مبله شمال تهران همگی دارای تجهیزات نو و گران قیمت بوده و اجاره آن‌ها به مراتب گران‌تر از خانه‌های جنوب شهر است. البته، تعداد معدودی از خانه‌های جنوب شهر وجود دارند که هم از نظر امکانات رفاهی و هم از نظر کیفیت تجهیزات در شرایط خوبی قرار دارند.

میزان مطلوبیت دسترسی به شهر

بسیاری از افرادی که اقدام به رزرو خانه روزانه در تهران می‌کنند، از شهرهای دور و برای انجام کارهای خاص سفر کرده‌اند. چه گردشگرانی که قصد بازدید آسان و بدون دغدغه از زیبایی‌های شهر داشته و چه بیمارانی که برای درمان به اسین شهر سفر کرده‌اند؛ هدف همگی یک چیز بوده و همین امر لزوم برخورداری آسان به مراکز اصلی شهر را برای خانه‌های مبله ضروری می‌کند.

مدت زمان ساخت

در واقع خانه‌های نوساز به دلیل کیفت ساخت و زیبایی ظاهری در شرایط مطلوب‌تری نسبت به خانه‌های قدیمی قرار دارند و همین امر موجب می‌شود تا اجاره بهای خانه‌های روزانه پیدا کند. البته، در بسیاری از مواقع این فاکتور معیار تعیین قیمت قرار نگرفته و تنها فاکتورهای فوق تاثیر مستقیم بر قیمت‌ها می‌گذارند.

به طور کلی، قیمت اجاره خانه روزانه در تهران بین 150 الی 1.5 میلیون تومان برای یک شب تخمین زده می‌شود. توصیه می‌شود که برای اجاره خانه‌ها با قیمت‌های واقعی به سایت‌های آنلاین معتبر مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین قیمت‌ها با واحد پشتیبانی آن ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *