دسته‌ها
بلاگ

روش‌های رزرو خانه روزانه

روش‌های رزرو خانه روزانه در تهران

روش‌های زیادی برای رزور خانه مبله در تهران وجود دارد که در بین آن‌ها روش اینترنتی از همه بهتر است. در ادامه توضیحاتی جامع در خصوص روش‌های رزرو خانه روزانه به شما ارائه می‌دهیم.

روش‌های سنتی

احتمالا، بارها در ورودی‌های شهر با افرادی که با در دست داشتن تابلوهای “اجاره سوییت” در حال تبلیغ هستند، مواجه شده‌اید. این افراد معمولا مالک خانه‌‌ها و یا کارمندان آن‌ها هستند. در این روش شما به صورت مستقیم با فرد وارد معامله شده و در صورت توافق به محل بدرقه می‌شود. این روش‌ قدیمی‌ترین روش اجاره سوییت در شهرستان بوده و بسیار مطمئن است. زیرا شما تنها زمانی هزینه خانه را پرداخت می‌کنید که به محل سکونت برده شوید و کلید را تحویل بگیرید.

از آن جایی که تعداد زیادی از این افراد در ورودی‌های شهر ایستاده‌اند، بهتر است به صورت نامحسوس با آن‌ها وارد معامله شوید. چراکه اگر بقیه افراد متوجه مسافر بودن شما شوند به سمت شما هجوم آورده و ممکن است شما را با سردرگمی مواجه کنند. بهتر است برای مذاکره از ماشین خود پیاده شده و خیلی ریلکس به سمت آن‌ها بروید. طوری که سایر خانه‌داران متوجه این امر نشوند.

رزرو خانه روزانه از مشاورین املاک

مغازه‌های املاک بهترین مکان برای مذاکره و اجاره خانه‌های مبله هستند. اما، این روش یک عیب بزرگ دارد و آن هم پرداخت حق کمیسیون به آن‌ها است. تنها مزیت بزرگی که دارند، امکان بازدید از خانه به صورت مطمئن است. شما خیلی محترمانه برای بازدید از خانه به آن جا رفته و در صورت رضایت همانجا قرارداد را امضا می‌کنید. خوبی مشاورین املاک این است که برای مدت حضور شما قرارداد تنظیم می‌کنند. به گونه‌ای که در این مدت هیچکس قادر به مزاحت شما نبوده و ساعاتی آارم را در این خانه‌ها سپری خواهید کرد.

رزرو خانه به صورت اینترنتی

از دیگر روش‌های رزرو خانه روزانه روش اینترنتی است.   رزرو خانه مبله به صورت اینترنتی را باید بهترین نوع رزرو دانست. چراکه امکان رزرو از سایر شهرها نیز وجود داشته و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما از طریق اینترنت می‌توانید تمامی خانه‌ها را با جزئیات و مشخصات آن‌ها مشاهده کرده و با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید. در صورت رزرو اینترنتی به شما هدایای ویژه‌ای نیز تعلق می‌گیرد. برخی از سایت‌ها برای رونق بخشیدن به رزرو آنلاین و باب کردن این موضوع در حال ارائه خدمات جهت تشویق مسافران به رزرو خانه روزانه به صورت اینترنتی هستند.

از مزایای بزرگ این روش می‌توان به انتخاب خانه‌ها در شهر خود و بدون هیچ دغدغه‌ای اشاره کرد. شما می‌توانید چند روز قبل از سفر خود به یکی از سایت‌های فروش سر زده و خانه‌هایی که دارای ظرفیت هستند را رزرو کنید. در ادامه به مهمترین مزایای این روش اشاره خواهیم کرد.

روش‌های رزرو خانه روزانه

برخورداری از قدرت انتخاب وسیع

یکی از مهمترین مزایای رزرو آنلاین خانه مبله، وسعت انتخاب شماست. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مختلف از امکانات خانه‌های مبله مطلع شده و بهترین آن را انتخاب کنید. این در حالی است که رزرو خانه اجاره‌ای به صورت حضوری این شرایط را نداشته و شما مجبور هستید که خانه‌ها را به صورت حضوری و جداگانه بازدید کنید. امری که نیاز به وقت بسیار زیادی دارد و حوصله شما را سر خواهد برد.

رزرو خانه روزانه از روزها قبل

شما قادرید تا خانه‌های مبله را از چند روز قبل با پرداخت هزینه آن رزرو کنید. در واقع هیچ ضمانتی وجود ندارد که با حضور شما در تهران تمام خانه‌های مبله خالی از سکنه باشند. در بسیاری از مواقع سال به خصوص در تابستان و ایام عید اغلب خانه‌ها پر بوده و هیچ مکانی برای رزرو وجود ندارد. در واقع هزینه پایین و امکانات مناسب این خانه‌ها موجب شده است تا افراد قید رزرو هتل‌ها را بزنند.

بازدید نقطه نظرات مردم

بسیاری از این سایت‌ها دارای قابلیت کامنت گذاری بوده و افرادی که سابقا در یکی از این خانه‌ها سکونت داشته‌اند اقدام به ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات آن می‌کنند. شما می‌توانید با خواندن این کامنت‌ها از امکانات و نقاط ضعف خانه‌های مبله آگاه شده و با دیدی باز اقدام به رزرو آن‌ها کنید. همچنین شما می‌توانید در کامنت‌ها به صورت مستقیم سوالات خود را مطرح کرده و سریعا پاسخ خود را دریافت کنید. البته، توجه داشته باشید که در دام کامنت‌های ساختگی مالکین خانه‌ها نیفتید. بسیاری از مالکین با ساختن اکانت‌ها فیک اقدام به گذاشتن کامنت‌ها دروغین و تبلیغاتی می‌کنند.

امکان بازپسگیری مبلغ پرداختی از مالکین خانه روزانه

در صورت لغو سفر می‌توانید به راحتی با پرداخت هزینه کنسلی باقی مبلغ خود را دریافت کنید. مطمئنا، بارها شده است که بنا به دلایلی سفر شما کنسل شود. این سایت‌ها با آگاهی از این موضوع این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند که در صورت بروز اتفاقات غیر مترقبه بتوانند رزرو خود را کنسل و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرند. البته، تمام سایت‌ها از این ویژگی برخوردار نبوده و برای اطمینان بهتر است به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. قبل از رزرو نیز توصیه می‌شود با واحد پشتیبانی سایت تماس گرفته و از مزایا و قابلیت‌ها سایت اطلاعات کسب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *